تبلیغات
بصیرت313 - استفاده ابزاری از تصاویر زنان هالیوودی برای جذب مخاطب! + عکس
مقام معظم رهبری: انتظار یعنی قانع نشدن، قبول نكردنِ به وضع موجود زندگی انسان و تلاش برای رسیدن به وضع مطلوب، كه مسلم است كه این وضع مطلوب با دست قدرتمند ولی خدا حضرت حجت بن الحسن (عجل ا... تعالی فرجه الشریف و ارواحنا له الفداه) تحقق پیدا خواهد كرد. باید خود را به عنوان یك سرباز، به عنوان یك انسانی كه حاضر است برای آنچنان شرایطی مجاهدت بكند آماده كنیم. انتظار فرج معنایش این نیست كه انسان بنشیند، دست به هیچ كاری نزند، هیچ اصلاحی را وجهه همت خود نكند؛ صرفاً دل خوش كند به اینكه ما منتظر امام زمان (علیه السلام) هستیم!! اینكه انتظار نیست. انتظار، انتظار چیست؟ انتظارِ دست ماهر قدرتمند الهی ملكوتی است كه باید بیاید به وسیله خودِ همین انسانها، با كمك همین انسانها، سیطره ظلم را از بین ببرد و حق را غالب كند و عدل را در زندگی مردم حاكم كند و پرچم توحید را بلند كند و انسانها را بنده واقعی خدا بكند. ««آماده باید بود برای این كار»»

براستی آیا با خود اندیشیده ایم كه جای امام زمان (ارواحنا له الفداه) در زندگی ما، اهداف ما، سندهای چشم انداز، آموزش و پرورش، صدا و سیما، نهادهای دیگر و مهم تر از اینها در دل ما؛ كجاست و این امام مهربان چه جایگاهی در این موارد ذكر شده دارد؟! چرا امام زمان (علیه السلام) اینقدر غریب است؟؟ چرا؟ در قسمت نظرات، اندیشه خود را بنویسید

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 18 اردیبهشت 1390
یکی از این سایتها به بهانه نمایش زنان هالیوودی که پوشش نسبتا بهتری از دیگران دارند ، اقدام به انتشار تصویر تعدادی از بازیگران زن هالیوودی کرده است که این گزارش تصویری! در بعضی دیگر از سایتهای حامی این جریان انحرافی بازتاب یافته است... ادامه مطلب را بخوانید
"صراط" - سایتهای حامی جریان انحرافی برای جذب مخاطب به روشهای غیر اخلاقی روی آورده اند.
به گزارش صراط نیوز ، سایتهای خبری حامی این جریان منحرف در رویکردی قابل تامل ، استفاده ابزاری از تصاویر زنان را بمنظور جذب مخاطب در دستور کار خود قرار داده اند.
بنابراین گزارش، در تازه ترین اقدام از این دست، یکی از این سایتها به بهانه نمایش زنان هالیوودی که پوشش نسبتا بهتری از دیگران دارند ، اقدام به انتشار تصویر تعدادی از بازیگران زن هالیوودی کرده است که این گزارش تصویری! در بعضی دیگر از سایتهای حامی این جریان انحرافی بازتاب یافته است.
این اقدام غیراخلاقی در حالی از سوی این سایتها صورت می گیرد که اولا با توجه به نوع پوشش زنان هالیوودی ،زنانی که به اصطلاح پوشش بهتری هم دارند! بازهم با معیارهای دین مبین اسلام بد پوشش و بر هم زننده آرامش روانی جامعه محسوب شده ، ثانیا این اقدام رسانه ایی ، بدون معرفی حجاب اسلامی می تواند زمینه سازی برای الگو ساختن و چهره سازی از این بازیگران هالیوودی برای نسل جوان باشد و نهایتا اینکه مطابق قانون استفاده ابزاری از تصاویر زنان در مطبوعات ممنوع است.
افزون بر این، این اقدام رسانه های حامی جریان منحرف در حالی صورت می گیرد که این رسانه ها ، پیش از این اقدام به انتشار تصاویر خاص از بازیگران زن سینمای ایران می کردند.
گفتنی است یکی از رویکردهای جریان انحرافی تلاش برای جذب رای اقشار مختلف جامعه با استفاده از ابزارهای مختلف و متناسب برای هر قشر می باشد.
 طبقه بندی: سیاسی، 
برچسب ها: استفاده ابزاری از تصاویر زنان هالیوودی برای جذب مخاطب! + عکس، زنان هالیوود، هالیوود، عكس، عكس زنان هالیوود، عكس زنان، جریان انحرافی، سایتهای جریان انحرافی، استفاده ابزاری از تصاویر زنان، بصیرت، بصیرت313، جریان انحرافی در دولت، مهدویت، امام زمان، امام مهدی، موعود، موعودعصر،
ارسال توسط محمدمهدی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
با تأملی در خود درمی یابیم هنوز نسبت به حقوقی که امام زمان (علیه السلام) بر ما دارد، همچنان غافل هستیم. شما این علتها را در چه چیزهایی میدانید؟صفحات جانبی
دوستان ما
امکانات جانبی
لینک باکس مذهبی قافله
لینک باکس مذهبی بکا

شارژ ایرانسل

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی