تبلیغات
بصیرت313 - اسناد موثق داریم كه بن‌لادن مدت‌ها پیش مرده بود
مقام معظم رهبری: انتظار یعنی قانع نشدن، قبول نكردنِ به وضع موجود زندگی انسان و تلاش برای رسیدن به وضع مطلوب، كه مسلم است كه این وضع مطلوب با دست قدرتمند ولی خدا حضرت حجت بن الحسن (عجل ا... تعالی فرجه الشریف و ارواحنا له الفداه) تحقق پیدا خواهد كرد. باید خود را به عنوان یك سرباز، به عنوان یك انسانی كه حاضر است برای آنچنان شرایطی مجاهدت بكند آماده كنیم. انتظار فرج معنایش این نیست كه انسان بنشیند، دست به هیچ كاری نزند، هیچ اصلاحی را وجهه همت خود نكند؛ صرفاً دل خوش كند به اینكه ما منتظر امام زمان (علیه السلام) هستیم!! اینكه انتظار نیست. انتظار، انتظار چیست؟ انتظارِ دست ماهر قدرتمند الهی ملكوتی است كه باید بیاید به وسیله خودِ همین انسانها، با كمك همین انسانها، سیطره ظلم را از بین ببرد و حق را غالب كند و عدل را در زندگی مردم حاكم كند و پرچم توحید را بلند كند و انسانها را بنده واقعی خدا بكند. ««آماده باید بود برای این كار»»

براستی آیا با خود اندیشیده ایم كه جای امام زمان (ارواحنا له الفداه) در زندگی ما، اهداف ما، سندهای چشم انداز، آموزش و پرورش، صدا و سیما، نهادهای دیگر و مهم تر از اینها در دل ما؛ كجاست و این امام مهربان چه جایگاهی در این موارد ذكر شده دارد؟! چرا امام زمان (علیه السلام) اینقدر غریب است؟؟ چرا؟ در قسمت نظرات، اندیشه خود را بنویسید

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 18 اردیبهشت 1390
مصلحی
وزیر اطلاعات تأكید كرد: اخبار و اطلاعات دقیق و اسناد موثق و دقیق و قابل توجهی داریم كه نشان می‌دهد بن لادن از مدتی قبل به دلیل بیماری اصلا در قید حیات نبوده كه آمریكایی‌ها با فرا‌فكنی ادعا می‌كنند كه او را كشته‌اند...
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، حجت الاسلام حیدر مصلحی وزیر اطلاعات در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره آخرین اقدامات برای سركوب گروهك‌های تروریستی اظهار داشت: در غرب كشور بحمد‌الله با اقدامات خوبی كه صورت گرفت به خصوص در جریان سفر رئیس جمهور، وضعیت امنیت در این منطقه خوب است و مجموعه وزارت و قرارگاه و سایر مجموعه‌هایی كه مسئولیت دارند كنترل خوبی بر گروه‌هایی كه بعضی در حال انهدام كامل هستند دارند.

وی افزود: در منطقه شرق كشور هم بحمد‌الله موفقیت‌های بسیار خوبی به دست آوردیم و علی‌رغم اینكه دشمن طراحی‌هایی در موقعیت‌های مختلف دارد تسلط خوبی داریم و به حول و قوه الهی اجازه هیچ اقدامی به دشمن داده نمی‌شود.

وزیر اطلاعات در خصوص موضوع كشته شدن بن لادن توسط آمریكایی‌ها نیز اظهار داشت: اگر واقعا دستگاه نظامی و اطلاعاتی آمریكا بن لادن را دستگیر كرده‌اند یا كشته‌اند باید جنازه او را نشان دهند نه اینكه به ادعای خودشان جنازه وی را به دریا بیاندازند.

مصلحی افزود: وقتی دستگاه اطلاعاتی جمهوری اسلامی ریگی (سركرده گروه تروریستی جند الشیطان ) را دستگیر كرد تصویر او را به همه مردم دنیا نشان داد و این نكته قابل توجهی است كه معتقدیم آنها می‌خواستند از این طریق بیداری منطقه را تحت الشعاع قرار دهند و با دیكتاتوری رسانه‌ای كه دارند فضای افكار عمومی را منحرف كنند.

وی ادامه داد: بخش قابل توجهی از این تبلیغات هم برای سامان‌دهی وضعیت انتخابات در آمریكاست و با وجود مشكلات اقتصادی كه دارند و بسیار شكنده است، تلاش كردند از طریق دیكتاتوری رسانه‌ای كه دارند با انحراف افكار عمومی نظر جهانیان را به سوی دیگر جلب كنند.

وزیر اطلاعات گفت: اخبار و اطلاعات دقیق و اسناد موثق و دقیق و قابل توجهی داریم كه نشان می‌دهد بن‌لادن از مدتی قبل به دلیل بیماری اصلا در قید حیات نبوده كه آنها با فرا‌فكنی ادعا می‌كنند كه او را كشته‌اند.

مصلحی در پاسخ به سؤالی درباره گروه‌های تروریستی غرب كشور توضیح داد گروه‌های مختلفی در غرب كشور وجود دارند كه ته مانده‌های گروه‌هایی هستند كه از اول انقلاب با نظام اسلامی مقابله داشته‌اند و فعالیت‌ها و تلاش‌های مذبوحانه‌ای دارند.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس درباره اقدامات ته مانده‌های گروه جند الشیطان هم تصریح كرد: جند الشیطانی كه به سركردگی ریگی فعالیت می‌كرد دیگر وجود خارجی ندارد.

وزیر اطلاعات در پایان، جلسه امروز هیئت دولت را كه به ریاست محمود احمدی نژاد رئیس جمهور برگزار شد، خوب توصیف كرد.برچسب ها: اسناد موثق داریم كه بن‌لادن مدت‌ها پیش مرده بود، حاشیه جلسه هیئت دولت، هیئت دولت، دولت، بصیرت، بصیرت313، خبر كشته شدن بن لادن، بن لادن، اوباما، مصلحی وزیر اطلاعات، وزیر اطلاعات، مصلحی، مهدویت، امام زمان، امام مهدی، موعود، موعودعصر،
ارسال توسط محمدمهدی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
با تأملی در خود درمی یابیم هنوز نسبت به حقوقی که امام زمان (علیه السلام) بر ما دارد، همچنان غافل هستیم. شما این علتها را در چه چیزهایی میدانید؟صفحات جانبی
دوستان ما
امکانات جانبی
لینک باکس مذهبی قافله
لینک باکس مذهبی بکا

شارژ ایرانسل

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی