تبلیغات
بصیرت313 - ضعف نظارت موجب گسترش فعالیتهای فرقه‌ای شده است
مقام معظم رهبری: انتظار یعنی قانع نشدن، قبول نكردنِ به وضع موجود زندگی انسان و تلاش برای رسیدن به وضع مطلوب، كه مسلم است كه این وضع مطلوب با دست قدرتمند ولی خدا حضرت حجت بن الحسن (عجل ا... تعالی فرجه الشریف و ارواحنا له الفداه) تحقق پیدا خواهد كرد. باید خود را به عنوان یك سرباز، به عنوان یك انسانی كه حاضر است برای آنچنان شرایطی مجاهدت بكند آماده كنیم. انتظار فرج معنایش این نیست كه انسان بنشیند، دست به هیچ كاری نزند، هیچ اصلاحی را وجهه همت خود نكند؛ صرفاً دل خوش كند به اینكه ما منتظر امام زمان (علیه السلام) هستیم!! اینكه انتظار نیست. انتظار، انتظار چیست؟ انتظارِ دست ماهر قدرتمند الهی ملكوتی است كه باید بیاید به وسیله خودِ همین انسانها، با كمك همین انسانها، سیطره ظلم را از بین ببرد و حق را غالب كند و عدل را در زندگی مردم حاكم كند و پرچم توحید را بلند كند و انسانها را بنده واقعی خدا بكند. ««آماده باید بود برای این كار»»

براستی آیا با خود اندیشیده ایم كه جای امام زمان (ارواحنا له الفداه) در زندگی ما، اهداف ما، سندهای چشم انداز، آموزش و پرورش، صدا و سیما، نهادهای دیگر و مهم تر از اینها در دل ما؛ كجاست و این امام مهربان چه جایگاهی در این موارد ذكر شده دارد؟! چرا امام زمان (علیه السلام) اینقدر غریب است؟؟ چرا؟ در قسمت نظرات، اندیشه خود را بنویسید

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 21 اردیبهشت 1390

««نامه مدیران 5 موسسه فرهنگی قم خطاب به رئیس قوه ‌قضاییه»»

فرقه های انحرافی كیهانی

علیرغم تأکیدات مکرر رهبر معظم انقلاب بر مبارزه با موج گسترده عرفان های کاذب و فرقه های معنویت گرای بدلی، متأسفانه دستگاه های مسئول، برنامه ریزی و اقدام شایسته ای نداشته اند....

به گزارش مشرق، با توجه به موج گسترده عرفان های کاذب و فرقه های معنویت گرای بدلی در کشور، مدیران 5 موسسه فرهنگی قم  نامه ای را خطاب به آیت الله آملی لاریجانی نوشته اند که در ذیل از نظرتان می گذرد. 

بسمه تعالی
رئیس محترم قوه قضائیه حضرت آیت الله آملی لاریجانی زید عزه
سلام علیکم
فرقه سازی یکی از مهمترین راهبردهای جنگ نرم علیه اسلام و انقلاب اسلامی است که در سالهای اخیر با موج گسترده عرفان های کاذب و فرقه های معنویت گرای بدلی، تهاجمی مضاعف بر فرهنگ دینی و ملی ما داشته است. برخی از این فرقه ها که توانسته اند با التقاط و فریبکاری خود را بومی و اسلامی نشان دهند، نفوذ و آسیب زایی بیشتری در جامعه داشته اند.
علیرغم تأکیدات مکرر رهبر معظم انقلاب بر مبارزه با این هجمه ها، متأسفانه دستگاه های مسئول، برنامه ریزی و اقدام شایسته ای نداشته اند. حتی در موارد حادی که با اعتراض مردم و روحانیت مواجه شده و ضابطین قانونی وارد عمل شده اند، متأسفانه قوه قضائیه که ضامن اجرای احکام شرع و حفظ حقوق معنوی مردم است، برخورد مؤثری نداشته و این ضعف موجب بی پروایی فعالان فرقه ای و گسترش محافل این جریان ها شده است.
یکی از فعالترین این فرقه ها که در تهران و بسیاری از شهرهای کشور به صورت هرمی رشد کرده است، فرقه ی موسوم به عرفان کیهانی (حلقه) است، که آموزه های آن برگرفته از عرفان های یهودی، سرخ پوستی و هندی می باشد.
رهبر این فرقه مدعی است که اتصال به رحمت عام الهی از طریق او صورت می گیرد و برای این اتصال و قدم گذاشتن در راه عرفان، دین، اعتقادات و مناسک هیچ اهمیتی ندارد. نفی وحیانیت قرآن، انکار عصمت و منزلت معصومین، تمسخر ظهور و رجعت، رد مرجعیت دینی و تقدیس شیطان از برجسته ترین انحرافات این فرقه به شمار می رود. افزون بر این کجروی ها، ورود این فرقه به درمان گری با ادعای خروج ارواح شریر و اجنه از کالبد بیماران در مجموع آسیب های جسمی، روانی، اعتقادی و اخلاقی فراوانی در جامعه داشته است.
رهبر این فرقه پس از بازداشت در سال گذشته، متأسفانه با وجود مدارک و مستندات فراوان با قید وثیقه ای ناچیز آزاد شد و فعالیت های خود در سراسر کشور گسترش داد.
بدون تردید ادامه روند تساهل و تسامح قضایی سبب جری شدن فرقه سازان و کاهش اقتدار نظام جمهوری اسلامی خواهد شد. از حضرت عالی به عنوان عالی ترین مقام قضایی انتظار داریم، که با اهتمام جدی نسبت به برخورد مؤثر و مناسب با رهبر این فرقه انحرافی و سایر فرقه سازان، از حریم اسلام و امنیت معنوی مردم صیانت نمایید.
حجج اسلام والمسلمین:
داریوش عشقی /مدیرموسسه معنویت نوین
جواد محرابی/ مدیر موسسه فرق و ادیان
حمیدرضا مظاهری سیف/ مدیرموسسه بهداشت معنوی
حمیدرضا غریب رضا/ مدیر موسسه گفتگوی دینی
امین کشوری/ مدیر موسسه بصیران آل یاسین
طبقه بندی: فرهنگی،  اجتماعی،  ادیان ابراهیمی و فرق انحرافی، 
برچسب ها: ضعف نظارت موجب گسترش فعالیتهای فرقه‌ای شده است، فعالیتهای فرقه ای، فرق، فرقه ها، انحرافی، بصیرت، بصیرت313، عرفان های کاذب و فرقه های معنویت گرای بدلی، عرفان های کاذب و، فرقه های معنویت گرای بدلی، عرفان های كاذب، كاذب، بدلی، داریوش عشقی /مدیرموسسه معنویت نوین، جواد محرابی/ مدیر موسسه فرق و ادیان، حمیدرضا مظاهری سیف/ مدیرموسسه بهداشت معنوی، حمیدرضا غریب رضا/ مدیر موسسه گفتگوی دینی، امین کشوری/ مدیر موسسه بصیران آل یاسین، قوه قضاییه، قوه قضائیه، آسیب های جسمی، روانی، اعتقادی و اخلاقی، فرقه سازان، عرفان کیهانی (حلقه)، عرفان كیهانی، حلقه، كیهانی، عرفان های یهودی، سرخ پوستی و هندی، نامه مدیران 5 موسسه فرهنگی قم خطاب به رئیس قوه ‌قضاییه، مهدویت، امام زمان، امام مهدی، موعود، موعودعصر،
ارسال توسط محمدمهدی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
با تأملی در خود درمی یابیم هنوز نسبت به حقوقی که امام زمان (علیه السلام) بر ما دارد، همچنان غافل هستیم. شما این علتها را در چه چیزهایی میدانید؟صفحات جانبی
دوستان ما
امکانات جانبی
لینک باکس مذهبی قافله
لینک باکس مذهبی بکا

شارژ ایرانسل

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی