تبلیغات
بصیرت313 - تصمیمات جلسه 4 ساعته جریان فتنه در ویلای لواسان
مقام معظم رهبری: انتظار یعنی قانع نشدن، قبول نكردنِ به وضع موجود زندگی انسان و تلاش برای رسیدن به وضع مطلوب، كه مسلم است كه این وضع مطلوب با دست قدرتمند ولی خدا حضرت حجت بن الحسن (عجل ا... تعالی فرجه الشریف و ارواحنا له الفداه) تحقق پیدا خواهد كرد. باید خود را به عنوان یك سرباز، به عنوان یك انسانی كه حاضر است برای آنچنان شرایطی مجاهدت بكند آماده كنیم. انتظار فرج معنایش این نیست كه انسان بنشیند، دست به هیچ كاری نزند، هیچ اصلاحی را وجهه همت خود نكند؛ صرفاً دل خوش كند به اینكه ما منتظر امام زمان (علیه السلام) هستیم!! اینكه انتظار نیست. انتظار، انتظار چیست؟ انتظارِ دست ماهر قدرتمند الهی ملكوتی است كه باید بیاید به وسیله خودِ همین انسانها، با كمك همین انسانها، سیطره ظلم را از بین ببرد و حق را غالب كند و عدل را در زندگی مردم حاكم كند و پرچم توحید را بلند كند و انسانها را بنده واقعی خدا بكند. ««آماده باید بود برای این كار»»

براستی آیا با خود اندیشیده ایم كه جای امام زمان (ارواحنا له الفداه) در زندگی ما، اهداف ما، سندهای چشم انداز، آموزش و پرورش، صدا و سیما، نهادهای دیگر و مهم تر از اینها در دل ما؛ كجاست و این امام مهربان چه جایگاهی در این موارد ذكر شده دارد؟! چرا امام زمان (علیه السلام) اینقدر غریب است؟؟ چرا؟ در قسمت نظرات، اندیشه خود را بنویسید

بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 24 اردیبهشت 1390
فتنه
یك منبع آگاه جزئیاتی از جلسه محفلی جریان فتنه در پنج شنبه شب هفته گذشته را افشا كرد....
به گزارش خبرگزاری فارس، این نشست محفلی جریان فتنه پنج‌شنبه شب هفته گذشته در ویلایی در منطقه لواسان و به مدت 4 ساعت برگزار شد.

در این نشست كه به بهانه یك برنامه و جشن خانوادگی یكی از شركت‌كنندگان برگزار شده است و شركت‌كنندگان به صورت خانوادگی در باغ یاد شده حضور داشتند، برخی از تصمیمات مهم در خصوص مقابله با دولت و اصولگرایان به شرح ذیل اتخاذ شده است:

1_ دامن زدن به شایعه سیاه احتمال تقلب در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی توسط جریان انحرافی دولت.

2_ ایجاد شایعه خریداری رای توسط جریان یاد شده در شهرهای كوچك و مناطق مرزی كشور.

3_ سكوت در برابر اختلافات داخلی دولت با این استدلال كه ادامه یافتن درگیری‌های داخلی موجب فرسایش توان دولت و اصولگرایان خواهد شد.

4_ مسكوت باقی نگهداشتن احتمال ارتباط برخی از عناصر نزدیك به دولت و جریان انحرافی، با اعضای حزب غیرقانونی مشاركت و كارگزاران سازندگی.

5_ اتخاذ رویكرد دوگانه در خصوص انتخابات مجلس شورای اسلامی در میان هواداران فتنه مبنی بر تحریم در نقاطی كه امكان موفقیت كمتر از سایر مناطق كشور است و در عین حال استفاده حداكثری از عناصر سفید جریان فتنه در شهرهای بزرگ و خصوصاً تهران برای بدست آوردن كرسی‌های مجلس.

این مسیر بصورت ملموسی در اظهارنظرها و موضع‌گیری‌های رسانه‌ای اصحاب جریان فتنه نیز قابل ردیابی است.طبقه بندی: سیاسی، 
برچسب ها: تصمیمات جلسه 4 ساعته جریان فتنه در ویلای لواسان، جریان فتنه، فتنه، فتنه.، .فتنه، جریان فتنه .، انحراف، انحرافی، انحراف در دولت، جریان انحرافی، نزدیك به دولت، نزدیك دولت، لواسان، ویلا، ویلای لواسان، جلسه4ساعته، 4ساعته، 4ساعت، ساعت، تصمیمات جلسه 4ساعته، در ویلای لواسان، جریان فتنه در ویلای لواسان، فتنه در ویلای لواسان، فتنه ویلای لواسان، دامن زدن به شایعه سیاه احتمال تقلب در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی توسط جریان انحرافی دولت، ایجاد شایعه خریداری رای توسط جریان یاد شده در شهرهای كوچك و مناطق مرزی كشور، سكوت در برابر اختلافات داخلی دولت با این استدلال كه ادامه یافتن درگیری‌های داخلی موجب فرسایش توان دولت و اصولگرایان خواهد شد، مسكوت باقی نگهداشتن احتمال ارتباط برخی از عناصر نزدیك به دولت و جریان انحرافی، با اعضای حزب غیرقانونی مشاركت و كارگزاران سازندگی، اتخاذ رویكرد دوگانه در خصوص انتخابات مجلس شورای اسلامی در میان هواداران فتنه مبنی بر تحریم در نقاطی كه امكان موفقیت كمتر از سایر مناطق كشور است و در عین حال استفاده حداكثری از عناصر سفید جریان فتنه در شهرهای بزرگ و خصوصاً تهران برای بدست آوردن كرسی‌های مجلس، اظهارنظرها و موضع‌گیری‌های رسانه‌ای اصحاب جریان فتنه، نشست كه به بهانه یك برنامه و جشن خانوادگی، بصیرت، بصیرت313، مهدویت، امام زمان، امام مهدی، موعود، موعودعصر،
ارسال توسط محمدمهدی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
با تأملی در خود درمی یابیم هنوز نسبت به حقوقی که امام زمان (علیه السلام) بر ما دارد، همچنان غافل هستیم. شما این علتها را در چه چیزهایی میدانید؟صفحات جانبی
دوستان ما
امکانات جانبی
لینک باکس مذهبی قافله
لینک باکس مذهبی بکا

شارژ ایرانسل

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی