تبلیغات
بصیرت313 - دانشگاه آزاد با گروه انحرافی ارتباط دارد
مقام معظم رهبری: انتظار یعنی قانع نشدن، قبول نكردنِ به وضع موجود زندگی انسان و تلاش برای رسیدن به وضع مطلوب، كه مسلم است كه این وضع مطلوب با دست قدرتمند ولی خدا حضرت حجت بن الحسن (عجل ا... تعالی فرجه الشریف و ارواحنا له الفداه) تحقق پیدا خواهد كرد. باید خود را به عنوان یك سرباز، به عنوان یك انسانی كه حاضر است برای آنچنان شرایطی مجاهدت بكند آماده كنیم. انتظار فرج معنایش این نیست كه انسان بنشیند، دست به هیچ كاری نزند، هیچ اصلاحی را وجهه همت خود نكند؛ صرفاً دل خوش كند به اینكه ما منتظر امام زمان (علیه السلام) هستیم!! اینكه انتظار نیست. انتظار، انتظار چیست؟ انتظارِ دست ماهر قدرتمند الهی ملكوتی است كه باید بیاید به وسیله خودِ همین انسانها، با كمك همین انسانها، سیطره ظلم را از بین ببرد و حق را غالب كند و عدل را در زندگی مردم حاكم كند و پرچم توحید را بلند كند و انسانها را بنده واقعی خدا بكند. ««آماده باید بود برای این كار»»

براستی آیا با خود اندیشیده ایم كه جای امام زمان (ارواحنا له الفداه) در زندگی ما، اهداف ما، سندهای چشم انداز، آموزش و پرورش، صدا و سیما، نهادهای دیگر و مهم تر از اینها در دل ما؛ كجاست و این امام مهربان چه جایگاهی در این موارد ذكر شده دارد؟! چرا امام زمان (علیه السلام) اینقدر غریب است؟؟ چرا؟ در قسمت نظرات، اندیشه خود را بنویسید

بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 24 اردیبهشت 1390
سلیمی نمیندانشگاه آزاد
رئیس مركز مطالعات و تدوین تاریخ معاصر ایران در پاسخ به یك دانشجو در دانشگاه تهران گفت: بسیاری از عوامل دانشگاه آزاد با دولت كنونی در تقابل بودند اما امروز در اختیار جریانی هستند كه در درون قدرت و برای بقای قدرت تلاش دارند كه یك نمونه آنها ملك‌زاده است كه از عناصر بسیار نزدیك عبدالله جاسبی بود.
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، عباس سلیمی‌نمین رئیس مركز مطالعات و تدوین تاریخ معاصر ایران در ششمین دوره همایش فكری «جوان ایرانی، پرسش‌های امروزی» كه با موضوع كرسی‌های آزاداندیشی ویژه الگوی اسلامی و ایرانی پیشرفت، بعدازظهر امروز در تالار دهشور دانشكده علوم دانشگاه تهران برگزار شد، گفت: در طول 30 سال از گذشت انقلاب اسلامی ایران بسیاری از گروه‌ها و بسته‌ها با كاركرد قدرت در درون قدرت شكل گرفتند كه نمی‌توان آنها را احزاب سیاسی نامید.

وی افزود: احزاب متشكل از چند انسان هستند كه دارای وحدت برنامه و نظر برای اداره جامعه هستند و طبیعی است كه این احزاب سیاسی تلاش دارند نظرات خود را تدوین كنند و دیگران را به خود جذب كنند.

سلیمی نمین خاطرنشان كرد: به تدریج افرادی در جامعه به این احزاب سیاسی جذب می‌شوند و این سیر جذب، آرا و افكار جامعه به آنجا می‌رسد كه می‌توانند در انتخابات مجلس، ریاست جمهوری و شوراها كرسی‌هایی را از آن خود كنند.

رئیس مركز مطالعات و تدوین تاریخ معاصر ایران در ادامه تصریح كرد: اما عده‌ای در این دوران حضور دارند كه این روند را در جامعه طی نكرده‌اند و بلكه دار و دسته‌هایی هستند كه در قدرت شكل گرفته‌اند یعنی با استفاده از امكانات عمومی و با رویكرد رسیدن به قدرت قصد رشد و ترقی دارند.

وی در ادامه تاكید كرد: بسیاری از عوامل دانشگاه آزاد با دولت كنونی در تقابل بودند اما امروز در اختیار جریانی هستند كه در درون قدرت و برای بقای قدرت تلاش دارند كه یك نمونه آنها ملك‌زاده است كه از عناصر بسیار نزدیك عبدالله جاسبی بود.

سلیمی نمین در جلسه پرسش و پاسخ این همایش در پاسخ به دانشجویی كه پرسید: چرا جریان‌هایی كه به قول شما در دولت‌های گذشته حضور داشتند اكنون در زندان بسر می‌برند و آیا ممكن است اسفندیار رحیم مشایی با این اقدامات خود به زندان بیفتد، گفت: كسانی كه می‌خواهند خیز بردارند تا از امكانات نظام اسلامی سوء‌استفاده كنند اینگونه با آنان برخورد می‌شود. اینگونه افراد با قانون مقابله می‌كنند و حتی به صورت عملی قانون را نقض می‌كنند.

رئیس مركز مطالعات و تدوین تاریخ معاصر ایران اظهار داشت: درست است امكان دارد مشایی نیز فردا به زندان بیفتد چون از ملك‌زاده‌ای كه قبلاً به دلیل مشكلات اقتصادی اخراج شده، استفاده می‌كند و از فلان آدم ناسالم نیز استفاده‌هایی می‌برد.

وی در ادامه گفت:‌ اگر مشایی به سی‌دی "ظهور بسیار نزدیك است " اعتقاد داشته باشد تلاش نمی‌كند ملك عبدالله پادشاه اردن را وارد ایران كند، چون در این لوح فشرده ملك عبدالله فردی سفیانی اعلام شده است.

سلیمی نمین تصریح كرد: پس این فرد تلاش دارد با دعوت از ملك عبدالله به تهران سفیانی‌ها را تبرئه كند، در صورتی كه اگر تفكری وجود داشت كه لوح فشرده "ظهور بسیار نزدیك است " را بسازند باید در مقابل سفیانی‌ها موضع قابلی می‌گرفتند.طبقه بندی: مهدویت،  مذهبی،  حوزه و دانشگاه،  سیاسی،  اجتماعی،  ادیان ابراهیمی و فرق انحرافی، 
برچسب ها: دانشگاه آزاد با گروه انحرافی ارتباط دارد، دانشگاه آزاد، آزاد، دانشگاه، جاسبی، عبدالله جاسبی، رئیس دانشگاه آزاد، ظهور بسیار نزدیك است، مستند انحرافی، لوح فشرده، ملك عبدالله، اردن، پادشاه اردن، سلیمی نمین، ملك زاده، رئیس مركز مطالعات تاریخ ایران، مشایی، مشائی، بصیرت، بصیرت313، مهدویت، امام زمان، امام مهدی، موعود، موعودعصر،
ارسال توسط محمدمهدی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
با تأملی در خود درمی یابیم هنوز نسبت به حقوقی که امام زمان (علیه السلام) بر ما دارد، همچنان غافل هستیم. شما این علتها را در چه چیزهایی میدانید؟صفحات جانبی
دوستان ما
امکانات جانبی
لینک باکس مذهبی قافله
لینک باکس مذهبی بکا

شارژ ایرانسل

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی