تبلیغات
بصیرت313 - خاتمی همچنان در كج‌راهه می‌رود
مقام معظم رهبری: انتظار یعنی قانع نشدن، قبول نكردنِ به وضع موجود زندگی انسان و تلاش برای رسیدن به وضع مطلوب، كه مسلم است كه این وضع مطلوب با دست قدرتمند ولی خدا حضرت حجت بن الحسن (عجل ا... تعالی فرجه الشریف و ارواحنا له الفداه) تحقق پیدا خواهد كرد. باید خود را به عنوان یك سرباز، به عنوان یك انسانی كه حاضر است برای آنچنان شرایطی مجاهدت بكند آماده كنیم. انتظار فرج معنایش این نیست كه انسان بنشیند، دست به هیچ كاری نزند، هیچ اصلاحی را وجهه همت خود نكند؛ صرفاً دل خوش كند به اینكه ما منتظر امام زمان (علیه السلام) هستیم!! اینكه انتظار نیست. انتظار، انتظار چیست؟ انتظارِ دست ماهر قدرتمند الهی ملكوتی است كه باید بیاید به وسیله خودِ همین انسانها، با كمك همین انسانها، سیطره ظلم را از بین ببرد و حق را غالب كند و عدل را در زندگی مردم حاكم كند و پرچم توحید را بلند كند و انسانها را بنده واقعی خدا بكند. ««آماده باید بود برای این كار»»

براستی آیا با خود اندیشیده ایم كه جای امام زمان (ارواحنا له الفداه) در زندگی ما، اهداف ما، سندهای چشم انداز، آموزش و پرورش، صدا و سیما، نهادهای دیگر و مهم تر از اینها در دل ما؛ كجاست و این امام مهربان چه جایگاهی در این موارد ذكر شده دارد؟! چرا امام زمان (علیه السلام) اینقدر غریب است؟؟ چرا؟ در قسمت نظرات، اندیشه خود را بنویسید

بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 31 اردیبهشت 1390
خاتمی فتنه گر
اگرچه عده زیادی از دوستان سابق خاتمی همین حرف‌های دوپهلوی او را هم برنتافته و خاتمی را متهم به توبه و دفاع از نظام كرده‌اند اما نكته‌ای كه افكار عمومی و خود سیدمحمد خاتمی باید بداند این است كه این مسیر نه راه كه كج راهه است...
به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری فارس، سایت جهان نیوز نوشت: سیدمحمد خاتمی، رئیس جمهور دولت اصلاحات، اخیراً در یك نشست، صحبت هایی را پیرامون "ظلم به رهبری و ظلم به ملت " مطرح كرده است.

خاتمی می گوید: "اگر ظلمی شده است كه شده است، همه بیاییم عفو كنیم و به آینده نگاه كنیم. و اگر به نظام و رهبری ظلم شده است به نفع آینده از آن چشم پوشی شود و ملت هم از ظلمی كه بر او و فرزندانش رفته است می گذرد و آن وقت همه به آینده بهتر رو خواهیم آورد. "

این صحبت خاتمی كه البته با واكنش های مختلفی از جانب دوستان سابق و منتقدان خاتمی مواجه بوده، بیشتر به عنوان توبه برداشته شده است اما باید گفت كه خاتمی شناسان! جنس این حرف او را نیز همانند دیگر حرفهای خاتمی می دانند.

خاتمی در صحبت اخیرش از 4 محور عمده نام برده است. "ظلم به نظام "، "ظلم به رهبری "، "ظلم به ملت " و "آینده ".

اگرچه عده زیادی از دوستان سابق خاتمی همین حرف های دوپهلوی او را هم برنتافته و خاتمی را متهم به توبه و دفاع از نظام كرده اند اما نكته ای كه افكار عمومی و خود سیدمحمد خاتمی باید بداند این است كه این مسیر نه راه كه كج راهه است.

خاتمی در صحبت خود اول از همه نظام و ملت را در مقابل هم قرار داده است. در واقع خاتمی با لحنی مودبانه و شیك، صحبت های تمام آنها كه سابقاً دوست خاتمی و همواره دشمن نظام بوده اند را بازتكرار كرده است.

آنهایی كه همواره برای دفاع از مطامع پلید خویش و تعبیر كردن خواب های شومی كه برای انقلاب دیده بودند، از "نظام " به عنوان بزرگترین سد پیش روی خود نام می بردند و اساساً بحث اینكه "نظام چیست؟ " بحث داغ سال های اصلاحات بود كه گویا رگه های آن در وجود سیدمحمد خاتمی نیز رسوخ كرده است.

خاتمی از ظلم به نظام و ظلم به رهبری می گوید. سلّمنا. ای كاش آقای خاتمی در روزهایی كه بایسته بود از این ظلم رفته پرده برمی داشت نه اینكه پس از رسیدن تاریخ انقضای سران فتنه و فتنه گران و آن هنگام كه این ظلم رفته تمام انرژی خود را به كار برده و دیگر رمقی برایش نمانده است.

این ظلم به نظام و رهبری كه صد البته جدا كردن آن از ظلم به ملت نیز اشتباه است و در واقع طی دو سال، جفایی كه مسببانش سران فتنه و همپالگی هایشان بودند، نه تنها بر نظام و رهبری كه بر ملت نیز رفت و همه را آزار داد؛ پیش از این هم نیازمند فریاد بود.

اساساً منظور خاتمی از "ملت " چیست؟ او ملت ? دی را می گوید یا اراذل و اوباشی كه سنگ و اسلحه به خیابان ها آمدند و دست آخر هم مرده هایشان یا جعلی از كار درآمدند و یا اینكه توسط گلوله های منافقین و جاسوسان موساد كشته شده بودند.

خاتمی آیا همان ملتی را می گوید كه همواره با حضور میلیونی خود غبار فتنه را از كشور می زداید و رهبرش نیز تأكید دارد كه هیچ حرف درگوشی با مردم ندارد...؟! یا اینكه نه،

او آدم هایی را می گوید كه تعداد قلیل خود را در داخل و خارج از كشور "بیشمار " می انگارد و به هر بهانه ای مثل حصر خانگی سران فتنه، چهارشنبه سوری، روز كارگر و ... قصد می كند كه رمق مردم را بگیرد و سودای سوزاندن شهر را در سر می پروراند؟

ملتی كه خاتمی نشناخته است ظلم رفته به خود را بسیار قبل تر و با "ما اهل كوفه نیستیم، علی تنها بماند " پاسخ گفته اند. و همین ملت است كه در تمام طول ?? سال گذشته برای مظلوم نماندن نظام، حتی عزیزان خود را نیز به مسلخ فرستاد و "شهید پرور " شد.

خاتمی از ظلم رفته به رهبری می گوید. ظلمی كه همه معترفیم عاملانش هیچ كس نبودند جز فتنه گران و خواص بی بصیرت. خاتمی در حالی از امكان بخشش این ظلم سخن رانده است كه حتی خود او هنوز هم حاضر نیست واقعیت را چنانكه رخ داده است بیان كند و سر به آستان توبه ای حقیقی بگذارد.

از دو پهلویی حرفهای اخیر خاتمی همین بس كه حالا هیچ كس نمی تواند باورش كند.

در یك سو ضد انقلاب و دوستان سابق خاتمی ایستاده اند كه با بیان این حرفها خاتمی را متهم به جانبداری از نظام و توبه از همكاری با فتنه گران و فرقه سبز می كنند و در یك سو مردمی هستند كه این حنا دیگر برایشان رنگی ندارد.

البته شاید طرح درست این حرفها و قبول وقوع یك ظلم بزرگ در حق نظام از سوی فتنه گران، سرآغازی دوباره برای خاتمی محسوب شود اما حافظه مردم هیچ چیزی را فراموش نخواهد كرد.

شاید خاتمی چنانكه افتد و دانی، دیگر هیچوقت در قامت سابقش ظاهر نشود اما بیان درست و انتخاب حقیقت در كشاكش رضایتمندی انقلاب یا ضد انقلاب! حتماً برای خاتمی بهتر خواهد بود.طبقه بندی: سیاسی، 
برچسب ها: خاتمی همچنان در كج‌راهه می‌رود، خاتمی، فتنه گر، خاتمی فتنه گر، سران فتنه، ظلم به نظام، ظلم به رهبری، ظلم به ملت، ظلم به رهبری و ظلم به ملت، توبه، توبه خاتمی، خاتمی شناسان، دولت اصلاحات، بصیرت، بصیرت313، كجراهه، كج راهه، بیراهه، بیراه، مهدویت، امام زمان، امام مهدی، موعود، موعودعصر،
ارسال توسط محمدمهدی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
با تأملی در خود درمی یابیم هنوز نسبت به حقوقی که امام زمان (علیه السلام) بر ما دارد، همچنان غافل هستیم. شما این علتها را در چه چیزهایی میدانید؟صفحات جانبی
دوستان ما
امکانات جانبی
لینک باکس مذهبی قافله
لینک باکس مذهبی بکا

شارژ ایرانسل

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی