تبلیغات
بصیرت313 - امام مهدی (علیه السلام) در بیان شهدا
مقام معظم رهبری: انتظار یعنی قانع نشدن، قبول نكردنِ به وضع موجود زندگی انسان و تلاش برای رسیدن به وضع مطلوب، كه مسلم است كه این وضع مطلوب با دست قدرتمند ولی خدا حضرت حجت بن الحسن (عجل ا... تعالی فرجه الشریف و ارواحنا له الفداه) تحقق پیدا خواهد كرد. باید خود را به عنوان یك سرباز، به عنوان یك انسانی كه حاضر است برای آنچنان شرایطی مجاهدت بكند آماده كنیم. انتظار فرج معنایش این نیست كه انسان بنشیند، دست به هیچ كاری نزند، هیچ اصلاحی را وجهه همت خود نكند؛ صرفاً دل خوش كند به اینكه ما منتظر امام زمان (علیه السلام) هستیم!! اینكه انتظار نیست. انتظار، انتظار چیست؟ انتظارِ دست ماهر قدرتمند الهی ملكوتی است كه باید بیاید به وسیله خودِ همین انسانها، با كمك همین انسانها، سیطره ظلم را از بین ببرد و حق را غالب كند و عدل را در زندگی مردم حاكم كند و پرچم توحید را بلند كند و انسانها را بنده واقعی خدا بكند. ««آماده باید بود برای این كار»»

براستی آیا با خود اندیشیده ایم كه جای امام زمان (ارواحنا له الفداه) در زندگی ما، اهداف ما، سندهای چشم انداز، آموزش و پرورش، صدا و سیما، نهادهای دیگر و مهم تر از اینها در دل ما؛ كجاست و این امام مهربان چه جایگاهی در این موارد ذكر شده دارد؟! چرا امام زمان (علیه السلام) اینقدر غریب است؟؟ چرا؟ در قسمت نظرات، اندیشه خود را بنویسید

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 9 خرداد 1390

شهدا و امام زمان شهدا و امام زمان

 ما باید ویژگی یک منتظر را داشته باشیم و منتظر امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) باشیم.

 در زمان غیبت به کسی منتظر گفته می شود که منتظر شهادت باشد.

 خدایا شهدا در انتظارند ، مردم ما در انتظارند، مستضعفین جهان به تنگ آمده اند ...

»»شهید زین الدین««

ادامه مطلب را بخوانید

انقلاب اسلامی ما ، زمینه ساز انقلاب حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) می باشد . پس مواظب اعمال و کردار خود باشیم. در این زمان بی تفاوت بودن به انقلاب اسلامی ، خیانت با اسلام و قرآن است. (شهید حسین حسن نژاد سالك)

تنها و تنها کانالی که شما را به قرب الهی نزدیک می کند و موجب رضای حضرت مهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف) می شود ، اطاعا قلبی و عملی از ولایت فقیه است. (شهید محمد شفیعی خواه)

ملت ما ملت معجزه گر قرن است و من سفارشم به ملت تداوم بخشیدن به راه شهیدان و استعانت از درگاه خداوند است تا این انقلاب را به انقلاب حضرت مهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف) وصل نمایند و در این تلاش پیگیر مسلماً نصرت خداوند شامل حال مومنین است. وصیت من تنها این است در زمان غیبت ، اطاعت محض از ولایت فقیه داشته باشید. امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) همواره در کنار شما بسیجیان است. ما می جنگیم و باید بجنگیم و چاره ای نیست. به گفته امام تا ظهور امام مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) با یک دستمان سلاح و با یک دستمان قرآن باید بگیریم ، طبق دستورات ولایت. (شهیدهمت)

امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) منتظر ظهور است ، او می خواهد که هرچه زودتر ظهور کند و ریشه ظلم و فساد را از این عالم براندازد و عدل و داد را به جای آن برقرار سازد. (شهید چمران)

خدایا از تو می خواهم تا مرا در رکاب امام زمانت قرار دهی تا آنقدر با دشمنان قسم خورده دینت بجنگم تا به فیض شهادت برسم. (شهید صیاد شیرازی)

طلایه داران سپاه صبح سر رسیده اند و ظلمت را تا پنهان ترین زوایای دیار عدم پس می رانند . جهان در انتظار عدالت است. هیبت آنکه خواهد آمد و انتظار انسان را پایان خواهد داد از هم اکنون همه قلبها را فراگرفته است. انقلاب اسلامی فجری است که بامدادی در پی خواهد داشت. شب حیات انسان با انقلاب اسلامی در فجر صادق خویش داخل شده است و شایسته است که اکنون منتظر صبح باشیم ، صبح دولت یار . (شهید آوینی)

منبع:بنیادفرهنگی حضرت مهدی موعود (علیه السلام) شعبه آبادان و خرمشهر
طبقه بندی: مهدویت،  مذهبی،  بسیج،  شهداء و دفاع مقدس، 
برچسب ها: مهدویت در بیان شهدا، امام مهدی (علیه السلام) در بیان شهدا، شهدا و امام زمان، دفاع مقدس و مهدویت، مهدویت و دفاع مقدس، 8 سال دفاع مقدس، مهدویت، امام زمان در كلام شهید چمران، امام زمان در كلام شهید همت، امام زمان در كلام شهیدهمت، امام زمان در كلام شهیدچمران، امام زمان در كلام شهید محمد شفیعی خواه، امام زمان در كلام شهید زین الدین، امام زمان در كلام شهیدزین الدین، امام زمان در كلام شهید حسین حسن نژاد سالك، امام زمان در كلام شهید، امام زمان در كلام شهدا، امام زمان در كلام شهید آوینی، امام زمان در كلام شهیدآوینی، امام زمان در نگاه شهید آوینی، امام زمان در نگاه شهیدآوینی، امام زمان در نگاه شهید همت، امام زمان در نگاه شهید چمران، امام زمان در نگاه شهید زین الدین، امام زمان در نگاه شهید شفیعی خواه، امام زمان در نگاه شهید حسن نژاد، امام زمان در نگاه شهید صیاد شیرازی، امام زمان در نگاه شهیدصیاد، امام زمان در نگاه شهید صیاد، امام زمان در نگاه شهیدصیادشیرازی، امام زمان در وصیت شهدا، مهدویت در نگاه شهدا، مهدویت و شهدا، امام زمان و شهدا، امام زمان و دفاع مقدس، بصیرت، بصیرت313، موعود، موعودعصر، منجی، منجی بشریت، شهید آینی، شهید صیاد، شهید چمران، شهید همت، شهید زین الدین، شهید شفیعی خواه، شهید حسن نژاد، امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف)،
ارسال توسط محمدمهدی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
با تأملی در خود درمی یابیم هنوز نسبت به حقوقی که امام زمان (علیه السلام) بر ما دارد، همچنان غافل هستیم. شما این علتها را در چه چیزهایی میدانید؟صفحات جانبی
دوستان ما
امکانات جانبی
لینک باکس مذهبی قافله
لینک باکس مذهبی بکا

شارژ ایرانسل

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی