تبلیغات
بصیرت313 - پیوند بهائیت با گروهک جندالشیطان
مقام معظم رهبری: انتظار یعنی قانع نشدن، قبول نكردنِ به وضع موجود زندگی انسان و تلاش برای رسیدن به وضع مطلوب، كه مسلم است كه این وضع مطلوب با دست قدرتمند ولی خدا حضرت حجت بن الحسن (عجل ا... تعالی فرجه الشریف و ارواحنا له الفداه) تحقق پیدا خواهد كرد. باید خود را به عنوان یك سرباز، به عنوان یك انسانی كه حاضر است برای آنچنان شرایطی مجاهدت بكند آماده كنیم. انتظار فرج معنایش این نیست كه انسان بنشیند، دست به هیچ كاری نزند، هیچ اصلاحی را وجهه همت خود نكند؛ صرفاً دل خوش كند به اینكه ما منتظر امام زمان (علیه السلام) هستیم!! اینكه انتظار نیست. انتظار، انتظار چیست؟ انتظارِ دست ماهر قدرتمند الهی ملكوتی است كه باید بیاید به وسیله خودِ همین انسانها، با كمك همین انسانها، سیطره ظلم را از بین ببرد و حق را غالب كند و عدل را در زندگی مردم حاكم كند و پرچم توحید را بلند كند و انسانها را بنده واقعی خدا بكند. ««آماده باید بود برای این كار»»

براستی آیا با خود اندیشیده ایم كه جای امام زمان (ارواحنا له الفداه) در زندگی ما، اهداف ما، سندهای چشم انداز، آموزش و پرورش، صدا و سیما، نهادهای دیگر و مهم تر از اینها در دل ما؛ كجاست و این امام مهربان چه جایگاهی در این موارد ذكر شده دارد؟! چرا امام زمان (علیه السلام) اینقدر غریب است؟؟ چرا؟ در قسمت نظرات، اندیشه خود را بنویسید

بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 24 خرداد 1390
گروهك جندالشیطان بهائیت
به تازگی سران گروهک تروریستی جندالشیطان جلساتی را به منظور اقدامات خرابکارانه علیه ایران آغاز نموده اند...
فرقه ضاله بهائیت که سعی می نماید خود را فرقه ای صلح جو معرفی نماید با ارتباط گیری با گروهک جند الشیطان آوای رسوایی خود را نواخت.

به گزارش « عروج» چندی پیش سران گروهک تروریستی جندالشیطان جلساتی را به منظور اقدامات خرابکارانه علیه ایران برگزار کردند.

این گروهک تروریستی در جلسات خود به منظور ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران تصمیم گرفتند که در آینده فعالیت هایی را به شرح ذیل انجام دهند:

1- تجهیز پایگاه های خود و حضور اشرار سرشناس با نیروهایشان در این پایگاه ها.

2- ایجاد ارتباط مستمر با پایگاهی از عوامل ISI  پاکستان در شهر پنجگور پاکستان برای تسهیل در رفت و آمد در مناطق مورد هدف و تعامل با سایر تیم های اشرار.

3- ایجاد رابطه با سرکردگان گروهک نفاق و استفاده از تجارب جنگ های چریکی و عملیاتی آنها برای شروع ایجاد ناامنی در کشور از طریق عوامل ISI پاکستان.

4- برقراری تماس های تلفنی مکرر با خانواده معدومین و ترغیب آنان برای پیوستن به آن گروهک جهت انتقام جویی با استفاده از عناصر هوادار داخلی و مرتبطین.

5- استفاده از منابع مالی فرقه ضاله  بهائیت با توجه به توافق به عمل آمده با نماینده این فرقه در پیشاور.
منبع:صراط نیوزطبقه بندی: سیاسی،  اجتماعی،  ادیان ابراهیمی و فرق انحرافی،  پاسخ به شبهات،  متفرقه، 
برچسب ها: پیوند بهائیت با گروهک جندالشیطان، بهائیت، فرقه ضاله بهائیت، بصیرت، بصیرت313، بصیرت مهدوی، گروهک جند الشیطان، گروهک جند الشیطان و بهائیت، بصیرت 313، مهدویت، آموزش مجازی مهدویت، امام مهدی، حضرت مهدی، امام زمان،
ارسال توسط محمدمهدی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
با تأملی در خود درمی یابیم هنوز نسبت به حقوقی که امام زمان (علیه السلام) بر ما دارد، همچنان غافل هستیم. شما این علتها را در چه چیزهایی میدانید؟صفحات جانبی
دوستان ما
امکانات جانبی
لینک باکس مذهبی قافله
لینک باکس مذهبی بکا

شارژ ایرانسل

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی